scipio

Zoals u wellicht weet, maken we als gemeente gebruik van een KerkApp voor uw mobiele telefoon. De KerkApp is één van de kanalen waarmee we informatie binnen onze gemeente delen. Bijvoorbeeld informatie en foto's over de kerkbouw. Ook kunt u uw collectebijdragen via de app doen.

Wilt u ook de kerkapp gebruiken? 

Download dan de kerkapp vanuit de appstore. Het betreft de app 'Scipio' van leverancier Hagru BV, in de appstore te vinden middels een zoekopdracht op de naam 'Scipio'.

Om een veilig gebruik van de app te garanderen, kunnen alleen leden van onze gemeente inloggen. Dit kan uitsluitend op en via een bij de ledenadministratie bekend mailadres.

Wilt u uw mailadres doorgeven of heeft u vragen/opmerkingen, bel dan met één van de kerkvoogden (zie binnenflap "De Klokkenluider") of mail met de kerkvoogdij (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

 

Snel naar toe

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top